אודות

חברת iShower עוסקת בייצור, ביבוא ובשיווק מקלחונים ומוצרים לאמבט. iShower היא חברה ותיקה ועתירת ניסיון בתחום עיצוב הבית – הצוות של חברת iShower כולל מומחים בתחומים שונים המעניקים ייעוץ בתחום עיצוב מקלחונים בהתאמה אישית.
חברת iShower מעניקה ללקוחותיה מגוון שירותים מזה 20 שנה

  • עיצוב בהתאמה אישית – ייעוץ וליווי של הלקוח ותפירת "חליפת עיצוב" אישית מותאמת לצרכיו.
  • היצע עצום של מוצרים – ייצור, שיווק והפצה של מגוון מוצרים לאמבט,מקלחונים, מוצרי זכוכית, חיפויי זכוכית למטבח, מראות, דלתות זכוכית ואביזרים מגוונים לעיצוב מושלם.
  • ניסיון – כאמור, החברה פועלת כבר למעלה מעשרים שנה וכבר שירתה אלפי לקוחות מרוצים. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ומבצעת אספקה ראשית לפרויקטים מובילים בארץ.
  • מחיר ללא תחרות – חברת iShower אינה גוזרת קופון על תיווך: היא מציעה מחירים סבירים ונוחים הודות לאספקה ישירה מהיצרן לצרכן.
  • איכות ללא פשרות – מוצרים מודרניים, עיצוב חדשני, מגוון של מוצרים איכותיים של מותגים מובילים בעולם והקפדה על הפרטים הקטנים.
  • בטיחות – החברה דוגלת בהקפדה על תקני בטיחות מחמירים.
  • ליווי רחב היקף – נציגי חברת iShower מלוים את הלקוח לאורך כל הדרך בכל שלבי העיצוב, הבניה והשיפוץ. הסיוע ניתן בשלב הראשוני, בעת עיצוב הקונספט הרצוי. בהמשך מסופקים האביזרים הנחוצים באיכות גבוהה ובמחיר הוגן – בהתאם לצורכי הלקוח. השלב הבא הוא ליווי הלקוח בהתקנה, תוך הקפדה על כל ההיבטים הכרוכים במימוש החזון העיצובי ובהפיכתו למציאות. לבסוף – לאחר התקנת המקלחון – המומחים של חברת iShower מעניקים תמיכה, ליווי וייעוץ ואף מספקים חלקי חילוף ואביזרים נחוצים במקרה של בלאי ולכל צורך אחר.

בדרך לחדר האמבטיה המושלם

עיצוב מקלחון מהווה אתגר מורכב הכולל הכרעה במספר עניינים עיצוביים ומעשיים. ייעוץ מקצועי ממומחים בעיצוב, בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנה, השולטים בטרנדים והחדשניים ובפתרונות עיצוביים פורצי דרך, הם הערובה לעיצוב חדר אמבטיה נוח, נעים, מפנק, מודרני ומעוצב לעילא – כל זאת במסגרת התקציב שלכם.

מה ממתין לכם ב- iShower?

כל מה שתצטרכו על מנת לעצב את חדר האמבט שלכם ללא דופי: מקלחונים בגדלים שונים, חיפויי זכוכית ומוצרי זכוכית, מראות בגדלים ובעיצובים שונים, מוטות דוש חדשניים, אלמנטים עיצוביים, אמבטיונים, ארונות אמבט, אביזרים נלווים (ידיות אחיזה, מתקנים לסבון, מתלים), חלקי חילוף לאמבט (מגבים, מגנטים) ועוד.

צרו קשר עוד היום עם נציגי חברת iShower, והם יעזרו לכם לעצב את חדר האמבט מהמסד ועד הטפחות.