אודות Selaqua

מקלחונים Selaqua

מה הופך את Selaqua למקלחון החזק והטוב בעולם?

חברת Selaqua הוקמה בגואנגג'או סין בשנת 1998, על הרעיון של "שאיפה למצויינות", אנו גאים להיות יצרנים ונותני שרות של מליוני לקוחות ברחבי העולם, חברה מובילה ופורצת דרך בתחומה חברה אשר תמיד מביאה את הבשורה הבאה בשוק, בחברתינו מתאימים את המוצרים למגמות העיצוב החדשות, הוצאנו טווחים רחבים של מוצרים אלגנטיים, יוקרתיים, מעשיים, מדעיים, בטוחים ואמינים, ובכך הפכנו לאחד המומחים המקצועיים ביותר בעיצוב מקלחונים וייצור עם פיתוח של 10 שנים, SELAQUA דוגלת בשמירה על לקוחות ומעניקה בטיחות לצד עיצובים עשירים של סגנונות המקלחונים, על איכות יציבה של מוצרים, על השירות כנה ללקוחות, על היוקרה המכובדת לכולם. יש לנו מוניטין רב מקומוי וגם עולמי, ועל כך זכינו ב לטובה מכל הענפי!

כיום, מפעל SELAQUA מכסה 20,000 מטר מרובע, עם ציוד ייצור מתקדם, כושר ייצור שנתי מגיע מעל 250,000 יחידות,  Selaquaהוא אחד מיצרני אביזרי האמבטיה הגדולים ביותר באסיה, הספקת מוצרי ODM ו- OEM אל יצרן לבין המוכר הגדול ב יבותר באירופה. עם יחס עובד קפדן בקרת איכות קפדנית, יש לנו תו תקן   ISO9001: אישור מערכת האיכות הבינלאומית 2000-2005 עבר מבחן CE ו- לי GS מוסמך יצא לפועל על ידי גרמניה TUV Rheinland בשנת 2009.

בשנת 2015, עם התפתחות חברת Selaqua, בזכות אסטרטגית הפילוסופיה ושיווק עסקים הדומה, בחרה חברת Aicube GmbH הגרמנית בחברת Selaqua כשותף בלעדי בסין כדי לייצר את מוצרי הבטיחות עבור חדרי האמבטיה בעלי תו תקן הגרמני "AICUBE".
מוצרי טיפוח Aicube הם עיצוב גרמני. החברה "Aicube GmbH" היא מומחית לאביזרי אמבטיה בגרמניה. לאחר שנים של עבודת חקר באוכלוסיה מבוגרת ובעלת צרכים מיוחדים פיתחה חברת Aicube GmbH

עם מרכזי שיקום מפורסמים בתי אבות הקדיש מחקר מלא ביקוש האוכלוסייה המבוגרת ואנשים עם פונקציונליות להגביל או דורשים עזרי ניידות, ארגונומיה בהתחשב וכל עניינים האפשריים עלול לקרות להם, הם עצבו בזהירות ולפתח מגוון רחב של מוצרים אשר לוודא שאנשים להרגיש בנוח ובביטחון בעת השהייה היומיומית האמבטיה.

מפעל סל אקווה, סל אקווה מקלחונים, sel aqua, מקלחונים במבצע, מקלחונים, מקלחון, מקלחון פינתי, מקלחון חזית, סל אקווה סין, מקלחון חזקסל אקווה, סל אקווה מקלחונים, מקלחונים במבצע, מקלחון פינתי, מקלחון בזול, מקלחונים השוואת מחירים, מקלחונים מקלחונים, סל אקווה מקלחונים, Selaqua, מקלחונים Selaqua, מקלחונים במבצע, חמת מקלחונים, מיטרני מקלחונים,