המדריך המלא לבחירת למקלחון

לקוחות יקרים – המדריך המלא לבחירת למקלחון
אחת לכמה שנים מגיע השלב שאתם צריכים להחליף מקלחון ולפנינו עומדות אפשרויות רבות כמו מקלחון חזיתי או פינתי ? סטנדרטי או לפי מידה ובהתאמה אישית?
מרוב היצע כה גדול איך נדע במה לבחור? אז בשביל זה כתבנו עבורכם את המדריך המלא לבחירת מקלחון ובו ננסה לעשות לכם קצת סדר בבלגן

שלב ראשון: לפני שבוחרים את סוג המקלחון אתם צריכים להתחשב בתנאי השטח ולקחת מידות מדוייקות של חדר האמבטיה, בעת לקיחת המידות עלינו
לבדוק טוב טוב שאין שום דברים אשר עלולים להפריע בעת התקנת המקלחון (למשל חלון שיושב בדיוק איפה שפרופיל המקלחון אמור להיות מותקן, שאין בליטות ברצפה כמו צינור מים שעובר בדיוק במקום שמותקן המקלחון).

שלב שני: לאחר שבדוק את תנאי השטח נבדוק איזה סוג מקלחון אנחנו רוצים במדויק פינתי או חזית ? הזזה או פתיחה? הרמוניקה (מתקפל) או בהתאמה אישית לפי מידה?

מקלחון הזזה – בחדרי אמבטיה קטנים וצפופים אנו ממליצים על מקלחוני הזזה מכיוון שאם חדר האמבטיה קטן אז דלתות פתיחה יהיו בעייתיות מכיוון שלרוב יש אסלה צמודה מצד אחד וארון אמבטיה צמוד מצד שני, מקלחון הזזה

הוא המקלחון המושלם לחדר אמבטיה קטנה מכיוון שהוא זול וטוב.

מקלחון פתיחה – דלתות פתיחה מתאימות לחדרי אמבטיה מרווחים אשר מאפשרים פתיחה מקסימלית ונחה של המקלחון וכך נוכל להיכנס לאמבטיה בצורה נוחה ופשוטה

מקלחון חזית – הוא מקלחון אשר מתאים לחדר אמבטיה שבו יש 3 קירות ואתם רוצים לסגור אותו עם קיר זכוכית

מקלחון מתקפל – הוא המקלחון הטוב ביותר מכיוון שאפשר לקפל אותו כאשר מסיימים להתקלח וכך לא מבוזבז מקום בחדר האמבטיה

מקלחון לפי מידה ובהתאמה אישית –

מקלחון 8 מ"מ

חלק שלישי בחירת סוג זכוכית – לאחר שבחרנו את המקלחון המתאים לנו הגיע שלב בחירת הזכוכית:
לפנינו עומדות מגוון זכוכיות בעלות יתרונות וסגנונות מגוונים:
זכוכית שקופה – זכוכית שקופה מתאימה לאנשים אשר אוהבים את המראה הנקי והקלאסי מצד אחד היא הזכוכית היפה והמרשימה ביותר ומצד שני דורשת תחזוקה גבוהה ומצריכה ניקוי לעיתים קרובות.

זכוכית פפיטה – היא זכוכית בסגנון מודרני ומתאימה לאנשים שלא אוהבים לנקות את המקלחון כל הזמן מכיוון שהיא מחוספסת מבחוץ וכך לא מבליטה את כיתמי האבנית ומבפנים היא חלקה ולא צוברת לכלוך וכל ניתן לנקות אותה בקלות.

זכוכית פסים – היא זכוכית מעוצבת אשר מתאימה לאנשים שרוצים להכניס קצת עיצוב לחדר האמבטיה ומשלבת במקלחון 2 סגנונות קלאסי מכיוון שהיא שקופה ומעוצב מכיוון שיש בה פסי רוחב בחלק האמצעי של המקלחון.

זכוכית גרניט – היא זכוכית אשר מזכירה מאוד את זכוכית הפפיטה אך יותר אטומה ופחות מבליטה את כתמי האבנית אשר מצתברים לאורך הזמן.

שלב רביעי ואחרון הוא בחירת המתקין

חברתינו ממליצה על מתקין מורשה מטעם החברה אשר יש לו ניסיון של שנים בהתקנת מקלחונים וכך יבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר וגם הלקוח יוכל להנות מאחריות מלאה של המוצר רק אם היא מתבצעת על ידי מתקין מורשה.