המדריך המלא לניקוי המקלחון

הוראות לניקוי המקלחון-
לקוחות יקרים במדריך זה נסביר לכם מה הדרך הקלה והנוחה לניקוי ותחזוקת המקלחון
בשלב ראשון אל תאמינו לסיפורים שמוכרים לכם ולכל חומרי הניקוי היקרים שמנסים לשכנע אתכם לקנות, אין צורך לבזבז כסף רב עבור חומר ניקוי.
במים שבישראל יש אבנית רבה לכן לאורך הזמן האבנית מצטברת ונדבקת אל זכוכית המקלחון
לכן מומלץ בסיום כל מקלחת לעבור על זכוכית המקלחון עם מטלית רכה יבשה ולייבש את הטיפות שנשארות על זכוכית המקלחון על מנת שהמים לא יתייבשו על הזכוכיות ויצרו לנו כתמי אבנית.

איך מנקים את המקלחון

איך מנקים מקלחונים ??
לקוחות יקרים האם שאלתם את עצמכם איך מנקים מקלחון ? יש איזה שהיא דרך מסוימת ?זה מסובך ?
אז החלטנו לנפץ את המיתוס ולעשות לכם קצת סדר עקבו אחרינו ונענה לכם על כל השאלות
מקלחונים עשויים בדרך כלל מחומרים כגון זכוכית אלומיניום ניקל פליז וכדומה ( כמובן שיש עוד המון חומרים אך אילו החומרים הנפוצים האמינים אילו שכבר הוכיחו את עצמם כמובן).
לא הרבה אנשים יודעים או אלי לא שמים לב כיוון שמקלחת היא פעילות יומיומית קבועה ובל כך שאנחנו עושים אותה יום יום אנחנו עובדים ברצף מבלי לחפש את הדברים הקטנים .
אך שניה לפני שנתחיל בלספר לכם איך לנקות מקלחונים בואו נבין ממה אנחנו צריכים לנקות אותם בכלל
ראשית מקלחונים זה משהו שכל בני הבית עושים בו שימוש יום יומי והמון אנשים גם מבקרים בו למעלה מפעמים ביום , הלכלוך המצטבר על המקלחונים בדרך כלל הוא מלח אבנית קצף יבש סבון יבש וכדומה וחשוב לדעת איך לנקות מקלחונים על מנת לשמר אותם לאורך זמן כיוון שמקלחון הוא מוצר שאנחנו בדרך כלל רוכשים לתקופה של מעל 7 שנים בממוצע
אז תתכוננו כי אנחנו הולכים להפתיע אתכם עם כמה עובדות שלא ידעתם על מקלחונים או יותר נכון ניקיון מקלחונים :
ראשית יש עדיף לא להשתמש בסקוצ'ים למיניהם מכיוון שהם עלולים לשרוט את זכוכית המקלחון והם עלולים לקרוע את שכבות הסיליקון האוטמות של המקלחון וכדומה .
אנחנו ממליצים להשתמש במטלית לחה חמה אפילו אבל שימו לב על מנת שלא נתאמץ בהורדת הלכלוך ניקח חומר ניקוי מיוחד ! תחזיקו חזק חומץ ביתי ! כן כן חומץ ביתי אנחנו מתכוונים לזה השימוש מחומץ ביתי ממיס את כל הלכלוכים אשר נדבקים לחלקי המקלחון וממיסים אותו וכך למעשה לאחר מכן השימוש במטלית יהיה נח וקל מתמיד (מומלץ להשתמש רק בחלקים השקופים של הזכוכית עם החומץ מכיוון שאם יש דוגמה של צריבה על המקלחון אז החומץ עלול להרוס אותו).

איך מנקים את המקלחון
הוראות ניקוי מקלחון

מה שאסור לעשות וחשוב שתזכרו את זה כי ניקיון לא נכון יסיר את גבול האחריות שלנו במוצר ואנחנו רוצים להישאר קרובים אליכם לפחות עד ה 7 שנים הבאות שתירצו לחדש מקלחון.
אסור להשתמש בחומרי ניקוי כגון חומצות מסירי שומנים מסירי אבנית ובכלל כל חומר כימי בכלל! הם יכולים להרוס את חומרי המקלחון בטווח הרחוק לגרום לשינויי גוון ועוד דברים אחרים שאנחנו לא רוצים.
את דלתות מקלחונים למכירה שלנו מנקים בצורה הבאה תחזיקו חזק כי זה קצת מסובך סתם זה פשוט ברמה שכל אחד יכול לעשות ללא ידע קודם פשוט מעמידים את הזכוכית ב 180 מעלו למול הציר או מקביל איליו ומושכים את המטלית משיכות עדינות לאחר השריית החומץ
אם וכאשר לאחר שנים רבות אנחנו שומעים חריקות פשוט לוקחים ספריי שימון סרגים ומתיזים במסילות של הדלתות
זה הכל חברים כפי שהבטחנו כל אחד ואחת יכולים לעשות את זה בקלות ולסיום אני אספר לכם סוד קטן ככותבת המאמר!
שלגברים שלכם לא יהיה תירוצים זה כל כך פשוט שאתן יכולות לשלוח אותם למשימת ניקוי מקלחונים לאחר שתירכשו אחד מאיתנו
שיהיה יום קסום ומקווים שהמאמר מועיל.
לפרטים נוספים חייגו וצוות iShower ישמח לענות לכם על כל שאלה.