שאלות ותשובות – מדריכים לכל אביזרי האמבטיה והזכוכית

בדף זה תוכלו למצוא את כל השאלות, התשובות והמידע הנחוץ לחדר האמבטיה. עבדנו קשה על מנת שלכם יהיה קל ונוח

לקוחות יקרים בדף זה תוכלו למצוא את כל ההסברים והמאמרים שיעזרו לכם לבחור את המוצר הטוב והנכון בדיוק עבורכם !

לוגו Ishower

מדריכים מלאים

לפני שבוחרים את סוג המקלחון אתם צריכים להתחשב בתנאי השטח ולקחת מידות מדוייקות של חדר האמבטיה, בעת לקיחת המידות עלינו
לבדוק טוב טוב שאין שום דברים אשר עלולים להפריע בעת התקנת המקלחון (למשל חלון שיושב בדיוק איפה שפרופיל המקלחון אמור להיות מותקן, שאין בליטות ברצפה כמו צינור מים שעובר בדיוק במקום שמותקן המקלחון).

שלב שני בבחירת מקלחון  לאחר שבדוק את תנאי השטח נבדוק איזה סוג מקלחון אנחנו רוצים במדויק פינתי או חזית ? הזזה או פתיחה? הרמוניקה (מתקפל) או בהתאמה אישית לפי מידה?

מקלחון הזזה – בחדרי אמבטיה קטנים וצפופים אנו ממליצים על מקלחוני הזזה מכיוון שאם חדר האמבטיה קטן אז דלתות פתיחה יהיו בעייתיות מכיוון שלרוב יש אסלה צמודה מצד אחד וארון אמבטיה צמוד מצד שני, מקלחון הזזה

הוא המקלחון המושלם לחדר אמבטיה קטנה מכיוון שהוא זול וטוב.

שלב שלישי
מקלחון פתיחה – דלתות פתיחה מתאימות לחדרי אמבטיה מרווחים אשר מאפשרים פתיחה מקסימלית ונחה של המקלחון וכך נוכל להיכנס לאמבטיה בצורה נוחה ופשוטה

מקלחון חזית – הוא מקלחון אשר מתאים לחדר אמבטיה שבו יש 3 קירות ואתם רוצים לסגור אותו עם קיר זכוכית

מקלחון מתקפל – הוא המקלחון הטוב ביותר מכיוון שאפשר לקפל אותו כאשר מסיימים להתקלח וכך לא מבוזבז מקום בחדר האמבטיה

מקלחון לפי מידה ובהתאמה אישית –
הוא יאפשר לנו מגוון פתרונות יצרתיים ונוכל להתאים את המקלחון לכל שטח וכל גודל

שלב רביעי בחירת סוג זכוכית – לאחר שבחרנו את המקלחון המתאים לנו הגיע שלב בחירת הזכוכית:
לפנינו עומדות מגוון זכוכיות בעלות יתרונות וסגנונות מגוונים:
זכוכית שקופה – זכוכית שקופה מתאימה לאנשים אשר אוהבים את המראה הנקי והקלאסי מצד אחד היא הזכוכית היפה והמרשימה ביותר ומצד שני דורשת תחזוקה גבוהה ומצריכה ניקוי לעיתים קרובות.

זכוכית פפיטה – היא זכוכית בסגנון מודרני ומתאימה לאנשים שלא אוהבים לנקות את המקלחון כל הזמן מכיוון שהיא מחוספסת מבחוץ וכך לא מבליטה את כיתמי האבנית ומבפנים היא חלקה ולא צוברת לכלוך וכל ניתן לנקות אותה בקלות.

זכוכית פסים – היא זכוכית מעוצבת אשר מתאימה לאנשים שרוצים להכניס קצת עיצוב לחדר האמבטיה ומשלבת במקלחון 2 סגנונות קלאסי מכיוון שהיא שקופה ומעוצב מכיוון שיש בה פסי רוחב בחלק האמצעי של המקלחון.

זכוכית גרניט – היא זכוכית אשר מזכירה מאוד את זכוכית הפפיטה אך יותר אטומה ופחות מבליטה את כתמי האבנית אשר מצתברים לאורך הזמן.

שלב חמישי ואחרון הוא בחירת המתקין

חברתינו ממליצה על מתקין מורשה מטעם החברה אשר יש לו ניסיון של שנים בהתקנת מקלחונים וכך יבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר וגם הלקוח יוכל להנות מאחריות מלאה של המוצר רק אם היא מתבצעת על ידי מתקין מורשה.

לקוחות יקרים במדריך זה נסביר לכם מה הדרך הקלה והנוחה לניקוי ותחזוקת המקלחון
בשלב ראשון אל תאמינו לסיפורים שמוכרים לכם ולכל חומרי הניקוי היקרים שמנסים לשכנע אתכם לקנות, אין צורך לבזבז כסף רב עבור חומר ניקוי.
במים שבישראל יש אבנית רבה לכן לאורך הזמן האבנית מצטברת ונדבקת אל זכוכית המקלחון
לכן מומלץ בסיום כל מקלחת לעבור על זכוכית המקלחון עם מטלית רכה יבשה ולייבש את הטיפות שנשארות על זכוכית המקלחון על מנת שהמים לא יתייבשו על הזכוכיות ויצרו לנו כתמי אבנית.

לקוחות יקרים האם שאלתם את עצמכם איך מנקים מקלחון ? יש איזה שהיא דרך מסוימת ?זה מסובך ? אז החלטנו לנפץ את המיתוס ולעשות לכם קצת סדר עקבו אחרינו ונענה לכם על כל השאלות מקלחונים עשויים בדרך כלל מחומרים כגון זכוכית אלומיניום ניקל פליז וכדומה ( כמובן שיש עוד המון חומרים אך אילו החומרים הנפוצים האמינים אילו שכבר הוכיחו את עצמם כמובן). לא הרבה אנשים יודעים או אלי לא שמים לב כיוון שמקלחת היא פעילות יומיומית קבועה ובל כך שאנחנו עושים אותה יום יום אנחנו עובדים ברצף מבלי לחפש את הדברים הקטנים . אך שניה לפני שנתחיל בלספר לכם איך לנקות מקלחונים בואו נבין ממה אנחנו צריכים לנקות אותם בכלל ראשית מקלחונים זה משהו שכל בני הבית עושים בו שימוש יום יומי והמון אנשים גם מבקרים בו למעלה מפעמים ביום , הלכלוך המצטבר על המקלחונים בדרך כלל הוא מלח אבנית קצף יבש סבון יבש וכדומה וחשוב לדעת איך לנקות מקלחונים על מנת לשמר אותם לאורך זמן כיוון שמקלחון הוא מוצר שאנחנו בדרך כלל רוכשים לתקופה של מעל 7 שנים בממוצע

אז תתכוננו כי אנחנו הולכים להפתיע אתכם עם כמה עובדות שלא ידעתם על מקלחונים או יותר נכון ניקיון מקלחונים :
ראשית יש עדיף לא להשתמש בסקוצ'ים למיניהם מכיוון שהם עלולים לשרוט את זכוכית המקלחון והם עלולים לקרוע את שכבות הסיליקון האוטמות של המקלחון וכדומה .
אנחנו ממליצים להשתמש במטלית לחה חמה אפילו אבל שימו לב על מנת שלא נתאמץ בהורדת הלכלוך ניקח חומר ניקוי מיוחד ! תחזיקו חזק חומץ ביתי ! כן כן חומץ ביתי אנחנו מתכוונים לזה השימוש מחומץ ביתי ממיס את כל הלכלוכים אשר נדבקים לחלקי המקלחון וממיסים אותו וכך למעשה לאחר מכן השימוש במטלית יהיה נח וקל מתמיד (מומלץ להשתמש רק בחלקים השקופים של הזכוכית עם החומץ מכיוון שאם יש דוגמה של צריבה על המקלחון אז החומץ עלול להרוס אותו).

מה שאסור לעשות וחשוב שתזכרו את זה כי ניקיון לא נכון יסיר את גבול האחריות שלנו במוצר ואנחנו רוצים להישאר קרובים אליכם לפחות עד ה 7 שנים הבאות שתירצו לחדש מקלחון. 
אסור להשתמש בחומרי ניקוי כגון חומצות מסירי שומנים מסירי אבנית ובכלל כל חומר כימי בכלל! הם יכולים להרוס את חומרי המקלחון בטווח הרחוק לגרום לשינויי גוון ועוד דברים אחרים שאנחנו לא רוצים.
את דלתות מקלחונים למכירה שלנו מנקים בצורה הבאה תחזיקו חזק כי זה קצת מסובך סתם זה פשוט ברמה שכל אחד יכול לעשות ללא ידע קודם פשוט מעמידים את הזכוכית ב 180 מעלו למול הציר או מקביל איליו ומושכים את המטלית משיכות עדינות לאחר השריית החומץ
אם וכאשר לאחר שנים רבות אנחנו שומעים חריקות פשוט לוקחים ספריי שימון סרגים ומתיזים במסילות של הדלתות
זה הכל חברים כפי שהבטחנו כל אחד ואחת יכולים לעשות את זה בקלות 

לקוחות יקרים – המדריך המלא לבחירת למקלחון
אחת לכמה שנים מגיע השלב שאתם צריכים להחליף מקלחון ולפנינו עומדות אפשרויות רבות כמו מקלחון חזיתי או פינתי ? סטנדרטי או לפי מידה ובהתאמה אישית?
מרוב היצע כה גדול איך נדע במה לבחור? אז בשביל זה כתבנו עבורכם את המדריך המלא לבחירת מקלחון ובו ננסה לעשות לכם קצת סדר בבלגן

ולסיום אני אספר לכם סוד קטן ככותבת המאמר!
שלגברים שלכם לא יהיו תירוצים זה כל כך פשוט שאתן יכולות לשלוח אותם למשימת ניקוי מקלחונים לאחר שתירכשו אחד מאיתנו – שיהיה יום קסום ומקווים שהמאמר מועיל.

לפרטים נוספים חייגו 050-719-4444 וצוות iShower ישמח לענות לכם על כל שאלה.